Ana sayfa

JIANGSU UNITE FILTRATION EQUIPMENT CO., LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

JIANGSU UNITE FILTRATION EQUIPMENT CO., LTD

Unite Group 2003 yılında kuruldu. Üç ana bölüm kurdu: Petro-kimyayı birleştir, Filtreyi Birleştir ve Arınmayı Birleştir. Wuxi New Area'daki Shuofang Endüstri Parkı'nda, 45000 m2, fabrika binası ve 2000 m2 ofis binası ile 68000m2'lik bir alanı kaplamaktadır. 105'i mühendislik ve teknik personel olmak üzere toplam 220 işimiz var.

Biz üretim ve tasarım ve Sira ISO9001 sistem belgelendirme, CE belgelendirme, ASME kalite sistemi yeterlilik, Çin Sınıflandırma Derneği kalite sistemi belgelendirme, özel ekipman bakım lisansı yeterlilik elde Class-A, Class-B ve Class-C basınçlı kap yeterlilik var sivil kullanım nükleer güvenlik ekipmanı kalite sistemi belgelendirme ve birçok patent. Yıllarca süren bağlılıktan sonra “Jiangsu Province Özel Teknoloji Şirketi”, “Jiangsu Famous Trademark”, “Jiangsu High-Tech corporation”, vb.

Jiangsu Unite Filtration Equipment Co, Ltd, üretim birleştiren bir globa l filtre sistemi üreticisidir
hep birlikte araştırma ve proje genel sözleşmesi. 300'ün üzerinde patente sahibiz. Su, gaz ve yağ filtreleme sisteminin üç ana alanında, petrol, petrokimya, kömür kimya mühendisliği, yeni enerji, çevre koruma, gemi inşaası, endüstri desteği vb. Endüstrilerde hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz için değer yaratma iş anlayışını yakından takip ediyoruz. Satış sonrası hizmet tüm ülkede sağlanmaktadır ve satış sonrası servis mühendisimizin 24 saat içinde tesise ulaşabileceğini garanti ederiz. Filtrasyon birleştirme Çin Ulusal Petrol Şirketi, Çin Petrokimya Corporation, ConocoPhillips Co, Çin Shenhua Enerji Şirketi, Hava Liquide SA, Çin Limited Metalürji Kurumu, Çin Gemi İnşa Sanayi Kurumu, vb. Için on yılı aşkın deneyim ve sayısız başarılı ile tedarik edilmiştir Filtre elemanlarının ve diğer ekipmanların cihaz seçimindeki vakalar, müşterilerimizin işlerini daha fazla değer yaratırken maliyetleri büyük ölçüde azaltmalarına yardımcı oluruz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : UNITE

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 2300000-3700000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

2003 Wuxi Petro Chemical Equipment Unite 2007 ~ 2009 Tasarlayın ve filtrasyon sistemi üretin, A1, A2 basınçlı kap sertifikasını alın, basınçlı kap alanına girin 2009 ~ 2012 ISO9001 sertifikası alma 2014 Jiangsu UNITE Filtration Equipment Co, Ltd ASME sertifikası aldı

Firma Servisi

Uzun yıllar boyunca Birleşik Hizmet Sektörü, ISO9001 uluslararası kalite yönetim sisteminin sıkı uygulanması. Kapsamlı, bütün süreç kalite yönetiminin uygulanması. Ve ülkedeki bir dizi proje ile, birçok ajan ile uzun vadeli bir stratejik ortaklık kurduk, sizin için en iyi müşteri hizmeti servis sistemini sağladığınızdan emin olun, biz 24 saat telefonla teknik danışmanlık ve yerinde servis için 48 saatler.

Şirket takım

Müşteriler için en yüksek değeri yaratmaya devam eden rekabetçi filtrasyon ekipmanı ve filtrasyon sistemi çözümleri sunmak

İLETİŞİM

Adres: NO.24 Yu-an 1. Yol, Shuofang Endüstri Parkı, Wuxi New District, Jiangsu

Fabrika adres:NO.24 Yu-an 1. Yol, Shuofang Endüstri Parkı, Wuxi New District, Jiangsu